Další workshop pro adminy Domino serverů

Základní

V relativně krátké době proběhl další workshop pro administrátory Domino serverů. Organizátorem bylo opět školící středisko PC-DIR Real, s. r. o. , ale tentokrát se školení konalo v prostorách firmy TOTAL SERVICE a.s., která poskytla zázemí, techniku a lektora (tedy mne). Zázamí firmy TOTAL SERVICE a.s. mělo pro účastníky i další pozitivum a to, že kromě praktického workshopu na Domino serveru viděli v reálu jak je možné využít přednosti řešení Cisco Webex Team a Cisco Webex Board, které TOTAL SERVICE a.s. může v případě zájmu dodat.

Osnova workshopu byla takřka totožná s osnovou předchozího workshopu, ale s tím rozdílem, že tentokrát jsem pro celý workshop využívali Domino 10.0.1.

Byl by takový workshop zajímavý i pro Vás nebo firmu kde pracujete? Realizace je možná a může být i rychlá. Tento workshop se uskuteční do 14ti dnů od okamžiku kdy jsem byl osloven školicím střediskem.

V případě zájmu se tedy neváhejte ozvat. Termíny většinou nejsou vypsané a realizace tak je uzpůsobena poptávce firem nebo jednotlivců.

A51DF248-3BAE-4DE8-BE39-A16823B204A9_1_201_a

Leave a Reply