Jaká byla jubilejní 10. SUTOL konference

Základní

SUTOL (Czech Lotus User Group) pořádá každý rok dvě akce. Na jaře to je SUTOL Symposium, akce která je více zaměřena na netechnické přednášky a na podzim SUTOL Konferenci, která je orientována více technicky a troufnu si říci, že obě tyto akce jsou úspěšné. Letos bylo u obou akcí nutné zastavit možnost registrace na číslech přesahujících 100 účastníků.

Akci zahájila Huguette Ranc, IBM Collaborative & Watson Talent Vicepresident Europe a následovala přednáška Drew Birnbauma o novinkách v IBM Domino a vizích do dalších verzí.

Další přednášky již byly od českých přednášejících a technicky zaměřené. Byly prezentovány novinky IBM Domino 10 jak pro administrátory tak pro vývojáře. Všechny prezentace z konference jsou na webu SUTOL.cz.

Moji prezentaci s názvem „Tipy pro administrátory IBM Domino“ stáhnete rovněž na Slideshare. Upřímně řečeno měl jsem z přednášky dobrý pocit a náramně jsem si ji užil. I když nebyla přednáška zaměřena na novinky IBM Domino 10, tak věřím že si v ní každý našel nějaký tip, který pro něho byl buď nový nebo ho alespoň navedl správným směrem.

Díky organizátorům za skvěle připravenu akci jejíž jsem mohl být součástí nejen pasivně v roli účastníka, ale i aktivně s mojí přednáškou.

Líbila se vám moje přednáška? Pokud ano, budu rád pokud jako poděkování dáte „To se mi líbí“ moji stránce JakNaLotus na Facebooku.


 

Leave a Reply