Prezentace ze SUTOL Symposia 2017

Základní

Logo Symposium 2017 ctverecO konání SUTOL Symposia 2017 jsem vás informoval o článku na LinkedInu. Účast byla dle mého slušná a i témata byla zajímavá. Letos jsem absolvoval svoji premiéru v roli přednášejícího na podobné odborně zaměřené akci. Doufám že se nebudu mýlit když řeknu že jsem obstál a moje přednáška na téma IBM Support for Microsoft Outlook (IMSMO) zaujala.

Pokud Vám náhodou název IBM Support for Microsoft Outlook (IMSMO) nic neříká, tak se jedná o produkt, který Vám umožní používat MS Outlook jako klienta pro email, kalendář, kontakty a rezervace prostředků a místností vůči IBM Domino serveru.

Osobně tento produkt používám již několik let, tedy od doby kdy se jednalo o neveřejnou verzi a musím říci, že jsem na žádné zásadní problémy nenarazil. Současně je ale nutné zmínit i to, že jistá omezení, která jsou dána protokolem ActiveSync (v beta verzi a neveřejné verzi) nebo protokolem SyncML (aktuální verze) toto řešení má.

Pokud tedy máte uživatele, kteří budou chtít používat pro email, kalendář, kontakty a rezervace jiného „tlustého“ klienta než IBM Notes můžete jim nabídnout MS Outlook bez nutnosti instalovat a spravovat servery MS Exchange.

Moji prezentaci na téma IBM Support for Microsoft Outlook (IMSMO) můžete stahovat pomocí tohoto přímého odkazu. Ostatní prezentace které na Symposiu zazněly najdete zde.

Leave a Reply