Registrace k HCL jako zákazník

Základní

S dokončením procesu přesunu ICS produktů pod HCL je spojena i registrace nás, jako zákazníků v systémech HCL. Vzhledem k tomu, že se objevilo několik dotazů co a jak, tak zde uvede proces kterým jsem prošel já.

  1. Z HCL jsem z emailové adresy sender[at]response.hcl.com obdržel email s předmětem „Introducing HCL Software“. Některé emaily z HCL mně padaly do spamu, tak případně zkontrolujte i tuto složku
  2. Email mimo jiné obsahuje odkaz na Welcome Page, kde je možné se jako zákazník registrovat: „… Kindly take a few minutes to visit our Welcome Page and register as a customer…“
  3. Na uvedené stránce se proklikáte k registračnímu formuláři, kde email, jméno, příjmení, oslovení a heslo. Vyplňovaný formulář se nachází na adrese https://registration.hclpartnerconnect.com což by se mohlo zdát že je adresa pro partnery, ale pokračoval jsem dál a vše prošlo. Po odeslání formuláře vám na zadanou adresu přijde email pro potvrzení.
  4. Po potvrzení emailu Vám přijde další email s odkazem na přihlášení a vyplnění profilu, kde vyplníte položky týkající se vašich „pravomocí“ ve firmě a pokud se Vám nenačte vaše firma (tak jako mě), tak vyplníte adresu na firmu.
    • Položka State/Region je povinná. Já jsem zde uvedl „South Moravian“
    • Ve formuláři není možné diakritiku. Pokud jsem zadal adresu s diakritikou, tak se nepovedlo formulář uložit a byla zobrazena chyba že v položkách jsou povoleny pouze alphanumeric znaky. Po odebrání diakritiky již uložení prošlo korektně.

No a to je vše. Zatím nic dalšího nepřišlo, tak uvidíme co bude dál. Jak bude něco nového, tak tento článek budu aktualizovat aby mohl pomoci i Vám ostatním.

Předpokládám, že mi přijde nějaké HCL ID a někde v portálu potom uvidím produkty, které mám zakoupené. V současné době mám zakoupený produkt „IBM Connections Cloud S1 Authorized User Per Month“ kde se mi měsíční poplatek strhává přes platební kartu. Tak uvidíme jak to bude u HCL. Zatím jsem na období 05-Jul-2019 End date: 04-Aug-2019 obdržel fakturu od IBM.

HCL-Welcome-banner-650x277

Leave a Reply